זה הזמן לטפל ולקדם ילדים עם אוטיזם בבית- ההרשמה נסגרה

לכולם קשה בבית, אבל להורים כמונו לילדים עם אוטיזם מורכב יותר. היעדר השגרה החינוכית והטיפולית מקשה על ילדים עם אוטיזם ועליכם להמשיך ליצור לו סביבה מתאימה להתפתחותו.

לנו, במכון קרן אור לילד ולמשפחה, חשוב לתמוך בכם ההורים ולתת לכם הדרכה וטיפים לטיפול בייתי עם תוצאות מוכחות. אתם יכולים לתת לילדכם את ההזדמנויות הטובות ביותר לפתח אותו במהלך היום בבית.

ביום ראשון, 19.4.2020 ב- 18:00 נקיים הדרכה וירטואלית להורים לילדים עם אוטיזם – ובחינם! ההדרכה תועבר ע"י ד"ר קרן שגיב פרידגוט, רופאת ילדים, מומחית בטיפול באוטיזם ואמא לשני ילדים עם אוטיזם. משך ההדרכה כשעתיים. אפשר להצטרף לסדנא  באופן אנונימי.

בהדרכה תלמדו כיצד לעודד את ילדכם עם אוטיזם לדבר ולתקשר באינטרקציות יומיומיות בשגרה הביתית.

בהמשך ההדרכה נתחלק וירטואלית לקבוצות קטנות בערבית ובערבית. . לבסוף נתכנס שוב למליאה ונשתף אתכם ברעיונות מעשיים לעידוד שפה בזמן הקורונה.

מטרת הסדנא היא שכל אחד מכם יצא עם תוכנית ראשונית איך לישם את השיטה עם ילדו שלו, בהתאם להעדפות הילד, שגרת הבית ומצבו ההתפתחותי  

כהמשך להדרכה וכדי לסייע לכם להתמודד טוב יותר עם התקופה, מיזם מדיקאל ואדי יממן לכל משפחה בין 2-3 הדרכות הורים פרטניות מקוונות של שעה כל אחת, בעברית או בערבית. 

ההורה יוכל לפני ההדרכה לשלוח סרטים של הילד באינטרקציה עם ההורה ולקבל פידבק שיסייע לו לקדם את ילדו בהמשך התהליך. כל זאת – ללא עלות.

ההנחיה בקבוצה ובטיפולים הפרטניים תהיה לפי שיטת PRT (ערבית , עברית), השיטה המובילה בעולם לטיפול בילדים עם אוטיזם והמוכחת מחקרית באוניברסיטאות ייל וסטנפורד. 

להרשמה להדרכה הוירטואלית ביום ראשון, 19.4.2020 ב- 18:00 במייל  motim51@gmail.comנא ציינו האם תרצו להיות בקבוצה בעברית או בערבית ואת גיל הילד. 


Featured Posts
עדיין לא פורסמו פוסטים בשפה זו
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags